דוא"ל:  shiranm@activesales.co.il טלפון:  053-6833320
נווטו אלינוכתבו לנוהתקשרו אלינו

אודות

אודות החברה 

אקטיב מכירות בע"מ הינה חברה פרטית אשר פועלת החל מ 2006.
החברה משווקת את מוצרי חברת התקשורת HOT: שירותי סלולר, כבלים, אינטרנט וטלפון ביתי.
החברה מפעילה 11 סניפים מקרית שמונה בצפון ועד אשקלון בדרום, ומוקד טלמרקטינג אשר נמצא בקריית שמונה. החברה מונה כ - 200 עובדים.  

אמנת החברה

העובדים
"פגשתי הרגע איש מקצוע מעולה", השאיפה היא שזו תהיה ההרגשה של כל לקוח אשר ביקר באחד מהסניפים שלנו. אנחנו גורמים לזה לקרות על ידי כך שאנחנו שמים את הלקוח בראש סולם העדיפויות שלנו. אנומנתחים את הצרכים של הלקוח ובונים יחדיו את ההצעה המתאימה ומשתלמת ביותר עבורו. 

איכות מכירה
אנו מאמינים כי שירות מכל הלב ואיכות המוצר הם בסיס הקיום של החברה.

על מנת לספק מכירה איכותית ומקצועית ללקוח אנו מעסיקים עובדים איכותיים ומשקיעים בהם. אנו דואגים לכך שהנציגים בסניפים יבצעו תיאום ציפיות עם הלקוח באשר למה שהלקוח עתיד לקבל ומתי. הם גם יעזרו להבטיח שלא נאכזב אותו. הסניפים שלנו אינם גדולים כל כך ולכן , לחצאי תשובות ומידע לא מבוסס, אין מקום...

משפחתיות
אנו מאמינים כי צוות עובדים מרוצה הוא צוות מנצח!!

צוות העובדים ב- אקטיב מכירות מונה כ 240 עובדים. אנו מלווים את עובדינו החל מתהליך המיון הראשוני, דרך הדרכות והכשרות וכלה בתנאי העבודה ואפשרויות הקידום בתוך החברה. צוות העובדים הינו  המשאב העיקרי להצלחתנו, ומתוקף כך מושקעות שעות רבות לגיבוש ובניית צוות עובדים נאמן ושבע רצון ממקום עבודתו.

אם מבצעים בדיקה מגלים כי עובדי החברה שוהים יחד יותר שעות מאשר הם מבלים עם משפחותיהם. אקטיב מכירות היא הבית השני לעובדי החברה והם תמיד יכולים למצוא אצלנו יחס חם ואוזן קשבת. 

התלהבות
אנו מעניקים לעובדינו את הכלים כדי להכיר את המוצרים שאנו משווקים ולגרום להם לאהוב אותם. אנו נלהבים לקראת העתיד, גדושים ומלאים ברעיונות ותוכניות אשר יבטיחו את התפתחותה וצמיחתה של הרשת ולא פחות חשוב מכך- את התפתחות עובדינו.

אנו דואגים לכך שהנציגים בסניפים יבצעו תיאום ציפיות עם הלקוח באשר למה שהלקוח עתיד לקבל ומתי. הם גם יעזרו להבטיח שלא נאכזב אותו. הסניפים שלנו אינם גדולים כל כך ולכן, לחצאי תשובות ומידע לא מבוסס, אין מקום.

חזון החברה
להיות המשווק המוביל של HOT בתחום התקשורת במדינת ישראל.